Akce Kuna

26.06.2020

Projekt "Akce Kuna" je určen pro ty, kdo vědí. Tisíce lidí znají ženu, která má zcela osobité kouzlo. Svým unikátním humorem ulevuje obětem traumat, svými znalostmi posiluje jejich sebevědomí a svou podporou povzbuzuje jejich kompetence. Podílí se na množství projektů zásadních pro zlepšení situace žen a dětí v oblasti zdravotnictví, školství, v kontaktu s úřady (OSPOD, matrika atd.) - zkrátka v životě. Dlouhé roky se jako samoživitelka starala o své čtyři děti, neumí si říct za práci o peníze, pak panikaří, nedodržuje termíny a vyčítá si to. Nakonec zatne zuby, vymyslí nemožné a situaci zachrání. Člověk, který tráví značnou část svého času pomocí ostatním, ač nesnáší lidi, by zkrátka měl být oceněn.

Finanční příspěvky na tento projekt tedy použiji na: kompenzaci všech těch let, kdy Kuna zachraňovala svět (čti pošlu jí to na její osobní účet ke zcela volnému užití a bez jakýchokoli budoucích závazků).

Pokud Vám dává smysl podpořit tento projekt, pošlete prosím libovolnou částku na transparentní účet č. 2301757663 / 2010 a do poznámky uveďte "Kuna".


Photos on this page by Zdeněk Macháček on Unsplash

Vytvořte si webové stránky zdarma!