O spolku

Hlavním účelem spolku je podporovat kvalitní komunikaci, jakožto nástroj pro vytvoření lepšího prostoru ke svobodnému a mírumilovnému životu. Komunikujme sami se sebou, komunikujme se světem okolo. Použijme komunikaci jako konstruktivní řešení problémů v našem životě.


Iniciátorkou projektu jsem já - Markéta Čermáková. Sním o zdravé, svobodné společnosti, kde se sebeřízeně vzděláváme, rozvíjíme své talenty a respektujeme ostatní. Sním o společnosti, kde násilí je jen nouzovým prostředkem, nikoli běžnou součástí lidského jednání. Ano, taková společnost nevznikne jen tak a dost možná je nemožné si tento sen splnit. Dává mi ale smysl se alespoň pokusit a vydat se na cestu za laskavějším světem. 

Díky dalším lidem, kteří mě podporují, mohu pomáhat těm, kteří se nemají na koho obrátit. Zlepšovat svět skrze jednotlivce se může zdát zdlouhavé, ale stojí to za to. Stejně tak stojí za to pomáhat, aby krizové situace vůbec nemusely nastat, či podporovat změnu na systémové úrovni. Spolupracuji s dalšími lidmi, iniciativami i spolky, postupně budu doplňovat informace jak o nich, tak o jednotlivých projektech, které můžete podpořit

Vytvořte si webové stránky zdarma!