Diktafony k zapůjčení

16.10.2021

Z peněz vybraných na tento projekt, zakoupí spolek běžná i tajná nahrávací zařízení a bude je za poštovné půjčovat těm rodinám, které vhodné nahrávací zařízení nemají a potřebují ho využít k opatření důkazů na ochranu svých práv, práv svých dětí nebo blízkých.

Většinou lze použít běžný diktafon v mobilu, ale pokud rodiče mají obavy, že se ve školce či škole děje něco velmi špatného (např. učitelka na děti neustále křičí nebo jim dokonce ubližuje fyzicky), potřebují se dozvědět, jaká je realita. Když se ukáže, že je vše v pořádku, mohou s klidem škole dál důvěřovat, pokud ovšem zjistí, že jednání ze strany pedagoga je skutečně nepřijatelné, díky důkazu to mohou efektivně řešit.

Existují rodiny, pro které není problém si tajné nahrávací za několik tisíc zakoupit, ale pro mnohé je to naprosté sci-fi, obzvlášť, když je obvykle třeba jen na krátkou dobu a dále pak zůstane nevyužito. Můžete tedy přispět a pomoci vybudovat zásobu takových zařízení, která budeme sdílet s potřebnými, aby se i sociálně slabší rodiny mohly domoci svých práv a dokázaly ochránit své děti. Nahrávací zařízení budeme půjčovat především (avšak nikoli výhradně) členům podpůrné FB skupiny Řešení problémů ve škole, stížnosti na učitele a školy.

Finanční příspěvky na tento projekt tedy použiji na:
- zakoupení nahrávacích zařízení (běžných i tajných) a jejich případný servis/opravy

- ve výjimečných případech uhradíme poštovné (při zapůjčení do rodin, kde by i částka za dopravu byla pro rodinu likvidační)

Pokud Vám dává smysl podpořit tento projekt, pošlete prosím libovolnou částku na transparentní účet č. 2301757663 / 2010 a do poznámky uveďte "Diktafon".

Vytvořte si webové stránky zdarma!