Dobrodružství s Markétou - dopřát ho i dětem z rodin s finanční tísní

30.09.2020

Dobrodružství s Markétou nabízí dětem zakoušet život doopravdy, spoluurčovat dění, nakládat s penězi i zkoumat vliv vztahů na naše životy. Je to flexibilní pro rodiče, protože každý může přihlásit své dítě tak často, jak se mu to hodí. Zkrátka jsou vypsány termíny, místo a čas setkání i jeho délka. Podrobnosti naleznete v podmínkách. Existují rodiny, které by rády našly pro své dítě menší a respektující kolektiv, ale je pro ně náročné to financovat. Jako malá jsem obdivovala koncept "zavěšeného kafe". V útulné kavárně pod Pražským hradem to vždycky žilo - povídalo se, popíjelo, a mezi seriózními debatami probublával smích. Kdo chtěl, mohl někomu zavěsit kafe. Když přišel nemajetný pocestný, hned nad barem viděl, jestli si může horkou kávu dopřát. Tehdy mě to ohromilo a dnes bych se na tom ráda podílela.

Chcete-li "zavěsit Dobrodružství s Markétou", konečně můžete!

Finanční příspěvky na tento projekt tedy použiji na:
- úhradu Dobdrodružství s Markétou (v souladu s platným ceníkem), pro dítě z rodiny s finanční tísní, kde je velká potřeba a snaha najít citlivé řešení.

Pokud Vám dává smysl podpořit tento projekt, pošlete prosím libovolnou částku na transparentní účet č. 2301757663 / 2010 a do poznámky uveďte "Dobrodružství s Markétou".

Vytvořte si webové stránky zdarma!